Aplikace pro správu semestrálních prací, jejich odevzdávání a hodnocení — Témata navržená studenty

Vyučující mohou dát u některých okruhů studentům možnost, aby si sami navrhli vlastní témata svých prací. Pokud tak učiníte, musíte poté počkat na reakci vyučujícího — tj. zda Vám návrh tématu schválí či odmítne. V případě odmítnutí máte možnost návrh přepracovat a znovu tak vyučujícího požádat o schválení. Okruh, kde můžete navrhnout téma, vypadá takto (viz velký odkaz Navrhnout vlastní téma a dodatečné informace):

Po kliknutí můžete popsat své téma a následně čekáte, až se k němu vyučující vyjádří:

Pokud vyučující téma v této podobě zamítne, můžete opakovat celý postup kliknutím na odkaz Upravit u Vašeho tématu a změnit návrh tak, aby vyučujícímu vyhovoval…