Podle termínu po předmětech - oborové č. (PJ0054)

Na seznam témat a kapitol (obsah)Nadřízená kapitola

Popis

Zadávání výsledků testů přijímací zkoušky.

Ovládání

V bloku Předmět - termíny zadáme filtr pro výběr termínu a vybereme ho. Není zde možné mazat, přidávat, ani upravovat záznamy.

V druhém bloku Předmět se následně zobrazí předměty, které přísluší vybranému termínu.. Vybereme předmět, jehož výsledky chceme zapisovat. Není zde možné mazat, přidávat, ani upravovat záznamy.

Třetí blok Výsledky uchazeče zobrazuje všechny uchazeče, kteří jsou přihlášeni na vybraný termín. Do prázdného pole nad sloupcem Datum zkoušky je možné předvyplnit datum, které se automaticky doplňuje k aktuálnímu uchazeči po zadání získaných bodů.

Po kliknutí na tlačítko vedle rodného čísla se pro aktuální záznam (modře podbarvený) vyvolá formulář Zadání uchazeče po oborech (PJ0020), zobrazující detailní informace o uchazeči a jeho výsledcích.

Do formuláře byla k předmětu přidána položka "Varianta testu". Jedná se o nepovinou textovou položku, která umožňuje zadat o jakou variantu testu, který uchazeč skládal, se jedná. Formulář umožňuje si variantu testu nahoře přednastavit tak jako datum a tato přednastavená hodnota se zkopíruje do příslušného políčka pro uchazeče, kterému se zadává počet bodů. Podle této položky se vytvářejí statistiky pro každou variantu testu zvlášť tak, jak to požaduje vyhláška MŠMT 343/2002.

Přístup

  • Administrátor

  • Katedra

  • Prorektor

  • Studijní referentka

  • Tajemník fakulty