Podle termínu po předmětech (PJ0051)

Na seznam témat a kapitol (obsah)Nadřízená kapitola

Popis

Zadávání výsledků testů přijímací zkoušky.

Ovládání

V bloku Termíny zadáme filtr pro výběr termínu a vybereme ho. Není zde možné mazat, přidávat, ani upravovat záznamy.

V druhém bloku Předmět se následně zobrazí předměty, které přísluší vybranému termínu.. Vybereme předmět, jehož výsledky chceme zapisovat. Není zde možné mazat, přidávat, ani upravovat záznamy.

Třetí blok Výsledky uchazeče zobrazuje všechny uchazeče, kteří jsou přihlášeni na vybraný termín. Studenty je možné řadit podle univerzitního čísla, příjmení či oborového čísla. Při změně hodnoty omezujícího poplistu na levé horní straně bloku se provede automaticky nový dotaz se zachováním posledních kritérií. To znamená pokud výběr omezíme například na studenty zatím nepřijaté, tak se při změně poplistu provede stejně omezený dotaz znovu.

Do seznamu studentů nelze přidávat další záznamy, měnit je, ani mazat.

Po kliknutí na tlačítko vedle rodného čísla se pro aktuální záznam (modře podbarvený) vyvolá formulář Zadání uchazeče po oborech (PJ0020), zobrazující detailní informace o uchazeči a jeho výsledcích.

Do formuláře byla k předmětu přidána položka "Varianta testu". Jedná se o nepovinou textovou položku, která umožňuje zadat o jakou variantu testu, který uchazeč skládal, se jedná. Formulář umožňuje si variantu testu nahoře přednastavit tak jako datum a tato přednastavená hodnota se zkopíruje do příslušného políčka pro uchazeče, kterému se zadává počet bodů. Podle této položky se vytvářejí statistiky pro každou variantu testu zvlášť tak, jak to požaduje vyhláška MŠMT 343/2002.

Přístup

  • Administrátor

  • Katedra

  • Prorektor

  • Studijní referentka

  • Tajemník fakulty