Změna vyučujícího, místnosti, plánu (RA0120)

Na seznam témat a kapitol (obsah)Nadřízená kapitola

Popis

Změna vyučujícího u rozvrhové akce.

Ovládání

Na záložce Rozvrhové akce se zobrazí podle výběrového kriteria seznam rozvrhových akcí včetně jména hlavního vyučujícího každé akce.

Na této záložce je možné měnit položku Plán. Pokud je nastaven parametr POVOLIT_ZMENU_MISTNOSTI může rozvrhář, ale i uživatel s rolí katedra změnit na této záložce místnost rozvrhové akce. Tento parametr také umožňuje administrátorovi nebo superrozvrháři rozložit rozvrhovou akci na několik částí v různých místnostech. a různých dnech. (Např. 6-8 týden, středa, mist. A - 9-15 týden, úterý, míst. B - 16-20 týden, středa, míst. A. Na všech 3 akcích budou zapsáni stejní studenti). Příslušné akce se vytvoří zkopírováním akce, kterou chceme rozložit a následnou úpravou místností a týdnů.

Na záložce Vyučující RA můžeme k jednotlivým akcím přidávat další vyučující nebo je rušit. Změnit vyučujícího u jednotlivých rozvrhových akcí může pomocí tohoto formuláře nejen rozvrhář, kterému tato akce patří, ale i katedra, které patří rozvrhovaný předmět. Jméno vyučujícího se vybírá ze seznamu osob.

Na záložce Doporučená místa výuky lze zadat doporučenou budovu, místnost i lokalitu pro rozvrhovou akci. Na záložkách RozvrhyStudenti na akci je možné si prohlédnout rozvrh vyučujícího a seznam studentů na vybrané rozvrhové akci.

Přístup

  • Administrátor

  • Fakultní rozvrhář

  • Fakultní superrozvrhář

  • Tajemník fakulty

  • Univerzitní rozvrhář