Plány

Nástroj pro vyhledání konkrétního studijního plánu či založení nového plánu. Obsahuje filtr pro vyhledání plánu podle různých kritérií (rok platnosti, fakulta, typ, forma a kód nebo název (část kódu nebo názvu) programu, oboru či kombinace). U filtru je k dispozici historie vyhledávání.

Plán je otevřen kliknutím na tlačítko Otevřít plán, dvouklikem myší, či přes kontextové menu. Při otevření plánu se respektují uživatelská oprávnění (uživatel z jedné fakulty nemůže upravovat plán cizí fakulty) a časová omezení daná parametrem DEADLINE_PLANY. Přes kontextové menu lze plán otevřít jen pro čtení i když má daný uživatel právo na úpravu plánu. Každý plán je následně otevřen do tří záložek (Nastavení, Zobrazení bloků plánuZobrazení předmětů plánu).

Založení nového plánu je popsáno v kapitole Úprava / založení / kopie plánu. Pokud jsou v tabulce vybrány dva plány, je možné zobrazit jejich porovnání. Pokud je otevřený alespoň jeden plán, potom je možné z kontextového menu porovnat vyhledaný plán s otevřeným. Více viz Porovnání plánů.

Vyhledávání plánů

Obrázek 765. Vyhledávání plánů.

Historie vyhledávání plánů

Obrázek 766. Historie vyhledávání plánů.

Kontextové menu pro plány

Obrázek 767. Kontextové menu pro plány.