Práce s výstupy

Na seznam témat a kapitol (obsah)Nadřízená kapitola

Veškeré výstupy a reporty, které na předchozích záložkách spustíte, se začnou okamžitě provádět na serveru. Na záložce Výstupy vidíte jejich seznam a stav jejich zpracování. Kromě možností výsledky jednotlivě zobrazit či stáhnout do počítače, je možno provádět některé hromadné operace.

Například je možno spustit několik reportů pro různá vstupní data, počkat až budou hotové, poté je označit a nechat výsledné PDF soubory spojit do jediného. Touto operací vznikne další řádek výsledku, který bude obsahovat výsledné PDF.

Výsledky spuštění

Obrázek 794. Výsledky spuštění. 

V některých prohlížečích (ověřeno například ve Firefoxu verze 82 i starším) není bohužel integrován dokonalý prohlížeč PDF souborů a někdy zobrazuje soubory PDF špatně. Je o tom zmínka přímo v dokumentaci prohlížeče Firefox. Doporučuje se neprohlížet si výžsledná PDF přímo v internetovém prohlížeči, ale otevřít je například v programu Adobre Reader. Konkrétně například následující PDF s diplomem pro ZČU, které je dle všech kontrol zcela legální a validní, nicméně ve Firefoxu prostě chybí část nápisu s názvem univerzity:

Chybný prohlížeč PDF ve Firefoxu

Obrázek 795. Chybný prohlížeč PDF ve Firefoxu.